datum soutěž jméno třída pořadí
10.6.2016 Havraní pálka děvčata 1. místo chlapci 2. místo
1.5.2016 Matemat. soutěž - okresní kolo Jana Dvořáková 4.A 1. místo
1.5.2016 Mc Donald´s Cup 4.-5. třídy 2. místo
22.4.2016 Mc Donald´s Cup 1.-3. třídy hlapci 3. místo
9.4.2016 O Litovelský pohárek Hvězdičky 2. místo
6.4.2016 Okresní kolo - florbal chlapci 1. stupeň 3. místo
2.4.2016 Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu Zuzana Černá 1. místo
Trio (A. Chaloupková, B. Komendová, Z. Černá 2. místo
Miniformace šestice (N. Marešová, N. Zemánková, D. Hajtmarová, A. poliščuková, M. Vybíhalová, K. Martiňáková) 3. místo
skupina Hvězdičky 2. místo
22.3.2016 Okresní kolo halové kopané chlapci 9. ročník 1. místo
12.3.2016 O pohár starosty Bělotína Hvězdičky 2. místo
9.3.2016 Okresní kolo - rec. soutěž M. Hajtmar,  J. Holínek 1. a 2. třída 2. a 1. místo
5.3.2016 Excelent Cup 2016 Miniformace šestice (N. Marešová, N. Zemánková, D. Hajtmarová, A. poliščuková, M. Vybíhalová, K. Martiňáková) 1. místo
5.3.2016 Excelent Cup 2016 Trio (A. Chaloupková, B. Komendová, Z. Černá 2. místo
10.12.2015 Florbal - krajské kolo chlapci 6.-7. třída 5. místo
28.11.2015 Dolnobenešovská medaile 2015 Trio pom-pom 2. místo
21.11.2015 O pohár lanškrounské koruny mažoretky Hvězdičky 1. místo
12.11.2015 Florbal - okresní kolo chlapci 6.-8. třída 2. místo
4.11.2015 Florbal - okresní kolo dívky 3. a 4. kat. 1. a 2. místo
21.10.2015 Okrskové kolo - florbal dívky 6.-7. třída 2. místo
17.5.2015 Mistrovství ČR - finále mažoretky 2. místo
11. 4. 2015 Okresní kolo dětské recitace v Šumperku Radim Vlk 1. třída 3. místo


Jaroslav Holínek 1. třída 3. místo
8.4.2015 Okresní finále - florbal nejml. žactvo 2. místo
29.3.2015 Mistrovství ČR v mažoretkovém  sportu děvčata 1.a 2. místo
24.3.2015 Okresní finále halové kopané chlapci 6.-9. třída 2. místo
březen 2015 Okrskové kolo dětské recitace v Šumperku Radim Vlk 1. třída 2. místo


Jaroslav Holínek 1. třída 3. místo
březen 2015 Matematická soutěž žáků 3. a 4. tříd Jana Dvořáková 3. třída 2. místo


Radim Sobotka 3. třída 4. místo


Kryštof Mrázek 4. třída 4. místo


Anna Žouželková 3. třída 3. místo
6. 3. 2015 Okresní kolo chemické olympiády David Karlík 9. třída 5. místo


Lucie Jančíková 9. třída 6. místo
únor 2015 Krajského kola znalostí anglického jazyka Petr Schön 7. třída 2. místo
únor 2015 Testování žáků ZŠ v českém jazyce v OL kraji Lucie Jančíková 9.A 2. místo
17. 12. 2014 Finálové kolo v soutěži Sudoku Ol. kraje Lukáš Lehar 9.A 3. místo


Lucie Jančíková 9.A 5. místo
25. 11. 2014 Okresní finále starších chlapců ve florbale chlapci
2. místo
14. 11. 2014 I. kolo turnaje ve futsalu starších žáků chlapci
postup do II. kola
listopad 2014 Sportovní ligaZŠ - okresní kolo ve florbale dívky 6. a 7.třída 1. místo
3. 11. 2014 Sportovní liga ZŠ - okrskové kolo ve florbale dívky 6. a 7.třída 1. místo
25. 10. 2014 "O pohár lanškrounské korunky" – mažoretky Hvězdičky
1. místo


Ladies
2. místo
září 2014 Memoriál Jiřího Braunera ve florbale smíšené družstvo 8. a 9. třída 1. místo
14. 5. 2014 Pythagoriáda - okresní kolo David Karlík 8. třída 2. místo
duben 2014 Výtvarná soutěž "Jaro všemi smysly" Jana Dvořáková 2. třída mezi 1. čtyřmi


Daniela Hajtmarová 3. třída mezi 1. čtyřmi
10. 4. 2014 Chemická olympiáda - krajské kolo Hana Krejčí 9. třída 21. místo
9. 4. 2014 Matematická soutěž žáků 3.a 4. tříd Kryštof Mrázek 3. třída 2. místo


Daniela Hajtmarová 3. třída 3. místo


Alexandra Balcárková 4. třída 4. místo
4. 4. 2014 ČZ Street hockey chlapci 7. třída postup do finále
21. 3. 2014 Chemická olympiáda - okresní kolo Hana Krejčí 9. třída 5. místo
únor 2014 Okresní kolo v basketbalu chlapci 7.A 2. místo
listopad 2013 Okrskové kolo ve florbale dívky 8. a 9. třída 1. místo
září 2013 Memoriál Jiřího Braunera ve florbale
8. a 9. třída 2. místo
září 2013 "Nejlepší škola v okrese" - menší školy celá škola
2. místo
26. 4. 2013 Krajské kolo dětské recitace v Šumperku Petr Schön 5.A 1. místo
10. 4. 2013 Krajské kolo olympiády z českého jazyka Markéta Kurucová 9.A 2. místo
4. 4. 2013 Okresní kolo dětské recitace v Šumperku Petr Schön 5.A 2. místo


Jana Dvořáčková 1.A 1. místo
3. 4. 2013 Street hockey chapci 6. třída postup do finále
2. 4. 2013 O Litovelský pohárek - mažoretky



pompony Hvězdičky
5. místo

hůlka Hvězdičky
8. místo

pompony Karkulky
4. místo
21. 3. 2013 Okrskové kolo dětské recitace v Šumperku Petr Schön 4. a 5. třída 1. místo


Nela Fischerová 4. a 5. třída 4. místo


Jana Dvořáčková 1.A 1. místo
1. 3. 2013 Celost. výtv. soutěž na téma "Den v ZOO" Kateřina Krmelová 5.A 9. místo


Nela Fischerová 5.A 9. místo
7. 2. 2013 Okresní kolo olympiády z českého jazyka Markéta Kurucová 9.A 2. místo
únor 2013 Testování žáků 9. tříd Ol. kraje z českého jazyka Markéta Kurucová 9.A 1. místo
prosinec 2012 Okresní finále ve florbalu chlapci 8. a 9. třída 5. místo
13. 11. 2012 Florbalový turnaj "Orion flotrbal cup" dívky 8. a 9. třída 1. místo
17. 10. 2012 Sportovní turnaje v rámci "Dnů Nisy"



florbal smíšených družstev

3. místo

minikopaná chlapci
3. místo

basketbal dívky
4. místo
16. 10. 2012 Okresní kolo minikopané
8. a 9. třída 3. místo
1. 10. 2012 Memoriál Jiřího Braunera ve florbale smíšené družstvo 2. stupeň 1. místo
21. 9. 2012 Baseballová soutěž "Havraní pálka" – okr. kolo chlapci
1. místo


dívky
2. místo
září 2012 "Nejlepší škola v okrese" v rámci AŠSK celá škola
1. místo
červen 2012 Baseballová soutěž "Havraní pálka" – okr. kolo chlapci
1. místo


dívky
2. místo
červen 2012 Okresni kolo v minikopané chlapci 6. a 7.třída 7. místo
9. 6. 2012 Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu



kategorie kadetek - pompony Karkulky
5. místo

kategorie kadetek - hůlka Karkulky
6. místo
5. 5. 2012 Mistrovství Čech v mažoretkovém sportu



kategorie kadetek - pompony Karkulky
4. místo

kategorie kadetek - hůlka Karkulky
7. místo

kategorie juniorek v malých formacích Hvězdičky
4. místo
květen 2012 Fotbalový turnaj "McDonald cup" chlapci 4. a 5. třída 2. místo
květen 2012 okresní kolo ve volejbale v Šumperku dívky 8. třída 2. místo
duben 2012 Výtvarná soutěž vily Doris "Člověk a příroda" Zuzana Lümelová 2.A 3. místo


Anežka Kordasová 8.A 2. místo
13. 4. 2012 Krajské kolo dětské recitace v Olomouci Petr Schön
1. místo
duben 2012 Literárně-výtvarná soutěž "Moje kniha" Markéta Kurucová 8.A 1. místo
prosinec 2011 Florbalový turnaj "Orion flotrbal cup" dívky 8. a 9. třída 1. místo
24. 10. 2011 Fotbalový turnaj "Pohár starosty obce" celá škola 5. a 6. třída 1. místo


Vojtěch Rýznar
nejlepší střelec turnaje
26. 9. 2011 Memoriál Jiřího Braunera - florbal
8. a 9. třída 1. místo
24. 9. 2011 Celostátní internetová soutěž "Čtení pomáhá" Martin Malík
Zařazeni mezi 10 nej.
září 2011 Školský pohár sportovních aktivit kat. Malé školy do 250 dětí
1. místo
červen 2011 Scio testy - obecné předpoklady Markéta Kurucová 7.A 1. místo
červen 2011 Scio testy - ČJ Markéta Kurucová 7.A 2. místo
červen 2011 Scio testy - AJ Pavel Nimmrichter 6.A 1. místo
13. 5. 2011 II. kolo baseballového turnaje „Havranní pálka“ chlapci
1. místo

II. kolo baseballového turnaje „Havranní pálka“ dívky
1. místo
2. 5. 2011 Fotbalový turnaj „Mc Donalds cup“
4. - 5. třída 1. místo
29. 4. 2011 Výtvarná soutěž vily Doris Simona Horáková 3. A 1. místo


Eliška Poláchová 3. A 2. místo
13. 4. 2011 Okresní kolo v basketbale dívky 6. - 7. třída 6. místo


chlapci 8. - 9. třída 6. místo
10. 4. 2011 Mistrovství ČR v soutěži s pompony Karkulky
3. místo


Hvězdičky
2. místo
10. 4. 2011 Mistrovství ČR v soutěži s hůlkou Karkulky
6. místo


Hvězdičky
5. místo
1. 4. 2011 Krajské kolo dětské recitace v Olomouci Petr Schön 3.A Zařazen mezi 4 nejlepší
30. 3. 2011 Okresní kolo fyzikální olympiády v Šumperku Michaela Jílková 9.A 7. místo
18. 3. 2011 Okresní basketbalové finále v Šumperku

5. místo
3. 3. 2011 Chemická olympiáda Šumperk Marek Hudec 9.A 8. místo
prosinec 2010 Okrskové kolo pěvecké soutěže Saša Balcárková 1.A Postup do reg. finále

„Yamaha show“ v Šumperku


prosinec 2010 Okrskové kolo v dětské recitaci Jakub Hönig 1.A postup do okresního kola


Petr Schön 3.A postup do okresního kola


David Diblík 3.A 3.místo
6. 12. 2010 Okresní finále ve florbale Šumperk
6. - 7. třída Postup do krajského kola
1. 10. 2010 CANIBALS
Šumperk I. kolo Havraní pálky – chlapci


1. místo

CANIBALS
Šumperk I. kolo Havraní pálky- dívky


1. místo
24. 6. 2010 Okresní turnaj v baseballu- dívky

1. místo

Okresní turnaj v baseballu- chlapci skupiny A

1. místo

Okresní turnaj v baseballu- chlapci skupiny B

2. místo
červen 2010 Okresní finále minikopané žáků 6. a 7. tříd

1. místo
1. 5. 2010 MISTROVSTVÍ ČR v mažoretkovém Hvězdičky
2. místo

sportu v Bělotíně Karolína Kloučková
3.místo
16. 4. 2010 Krajské kolo dětské recitace v Olomouci Petr Schön 2.A 1. místo
5. 3. 2010 Okresní finále „Nestlé Basket Cup“
6. - 7. třída 4.místo
11. 2. 2010 Okrskové kolo dětské recitace Petr Schön 2.A 1. místo

v Šumperku David Diblík 2.A 2. místo
5. 6. 2009 Turnaj v softbalu v Šumperk – chlapci

2. místo

Turnaj v softbalu v Šumperku – dívky

1. místo
březen 2009 Okresní kolo dětské recitace Martin Malík 3.A 2. místo

v Šumperku


25. 3. 2009 Okrskové kolo dětské recitace Petr Schön 1.A 3. místo


Martin Malík 3.A 3. místo
27. 1. 2009 Okresní kolo chemické olympiády M.Skálová
6. místo
20. 4. 2007 Závěrečné kolo pěvecké soutěže Michaela Skálová 7.A 3. místo

„Yamaha show“ Tereza Skálová 4.A 3. místo


Aneta Jánětová 7.A 3. místo


Michaela Skálová 7.A 4. místo
22. 3. 2007 Pěvecká soutěž „Yamaha show“ Tereza Skálová 4.A 2. místo

v Šumperku Aneta Jánětová 7.A 1. místo
8. 2. 2007 Oblastní kolo dětské recitace Michaela Schönová 5.A 1. místo


Simona Kubíčková 5.A 2. místo
červen 2006 12. ročník výběrové soutěže v Michaela Schönová 4.A 1. místo

uměleckém přednesu žáků a



studentů Olomouvkého kraje


duben 2006 Okresní kolo chemické olympiády Pavel Strnad 9.A 4. místo
duben 2006 Turnaj ve fotbale žáků 6. a 7. tříd v Zábřehu

3. místo
20. 4. 2006 Okresní finále pěvecké soutěže Aneta Jánětová 6.A 5. místo

„YAMAHA SHOW“ Michaela Skálová 6.A 10. místo
12. 4. 2006 Matematická soutěž žáků 4. tříd Simona Kubíčková 4.A 7. místo

v Rudě nad Moravou Petr Veselý 4.A 8. místo
30. 3. 2006 Krajské kolo recitace v Olomouci Michaela Schönová 4.A 1. místo
16. 3. 2006 Okrskové kolo pěvecké soutěže Michaela Skálová 6.A 1. místo

„YAMAHA SHOW“ Aneta Jánětová 6.A 3. místo
23. 2. 2006 Okresní kolo dětské recitace Michaela Schönová 4.A 1. místo
únor 2006 Okrskové kolo dětské recitace Michaela Schönová 4.A 1. místo
7. 10. 2005 Okrskové kolo v malé kopané,

2. místo

v Zábřehu


4. 10. 2005 Okrskové kolo v přespolním běhu Karel Špička 7.B 1. místo

Konkurz na dabing



Lucinky v americkém


květen 2005 Filmu z dílny walta Disneyeho Míša Schönová 4.A

Letopisy Narnie: lev,



čarodejnice a skříň


12. 5. 2005 Regionální přehlídka Pěvecký sbor „Zvonky“
1. místo

dětských pěveckých



sborů „Zábřežský Slavíček“


duben 2005 Okresní kolo výtvarné soutěže Helena Růžičková 7.B 1. místo

„Děti pozor, červená“ Kateřina Kvapilová 9.A 1. místo
5. 4. 2005 Turnaj ve fotbale žáci 2.stupně
2. místo

„ Coca - cola cup“ v Mohelnici


4. 3. 2005 Školní kolo chemické Tereza Skálová 2.A 2. místo

olympiády Veronika Hradilová 9.A postup do okresního kola


Karolína Appelová 9.A postup do okresního kola
10. 3. 2005 Soutěž v lidové písni Aneta Jánětová 5.B 1.místo

“Moravský zvoneček”


únor 2005 Žákovské lyžařské závody Luboš Krmela 6.A 5.místo

ve Štědrákově Lhotě Šimon Vykydal 8.B 8. místo